Gra Duży Lotek – zmiany

O czasu wprowadzenia gry Duży Lotek do oferty Totalizatora Sportowego nastąpiło kilka istotnych zmian. Jedną z nich jest choćby zmiana samej nazwy gry na Lotto. Co warto wiedzieć o zmianach, jeśli chodzi o tę grę?
Duży Lotek to gra, która umożliwia wygranie dużej sumy pieniędzy. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki kumulacjom. Kumulacja oznacza, że w poprzednim losowaniu nie padła główna wygrana. Wtedy suma wygranej pierwszego stopnia zwiększa się. Jeśli taka sytuacja trwa dłużej możliwe jest wygranie nawet kilkudziesięciu milionów złotych. Należy jednak pamiętać, że suma ta jest dzielona, jeśli prawidłowe liczby zostaną wytypowane przez więcej niż jednego gracza.

 

Dodatkową opcją gry, jeśli chodzi o Lotto jest Lotto Plus. Wykupienie tej opcji pozwala na to, by wybrane liczby wzięły udział w dodatkowym losowaniu. Dzięki temu można wygrać nawet milion złotych. Wykupienie dodatkowej opcji nie jest drogie, dlatego w przypadku rzadkiego kupowania zakładów warto się na nią zdecydować. W przypadku opcji z plusem również istnieje możliwość systemowej gry.
Wyniki Lotto Plus pojawiają się po dodatkowym losowaniu. Można sprawdzić je na stronie internetowej.

Author: meble-jablonka.pl